Informace

Značka Beauty Cosmetics je výrobcem kvalitní kosmetiky a parfémových vod o vysokém obsahu vonných látek, které představují jednu z nejlepších alternativ ke světově známým značkám.

Produkty jsou kosmetické výrobky a parfémové vody EDP  (EAU DE PARFUM)

Kvalita EDP pochází ze země původu: Francie

Produkty odesíláme v originální nejvyšší kvalitě.

V případě dotazů, připomínek nebo pochybností pište, telefonujete...

 

Milé dámy, nacházíte se v e-shopu, ve kterém si jistě vyberete správný doplněk, který zvýrazní Vaší přirozenou krásu a nechá naplno rozzářit Vaší osobnost. Vyzbrojte se vůní, na kterou Vaše okolí hned tak nezapomene.

Vážení pánové, rozhodnutí, zda zvýrazníte své charizma v pracovním nebo osobním životě je na Vás. V našem e-shopu můžete vsadit na správnou vůni, která Vám dodá sebejistotu a úspěch ve společenském styku. Muži mezi sebou reagují na vůně kolegů, neváhejte se prosadit. A samozřejmě ženy, ženy jsou obzvlášť vnímavé na vůně svých mužských protějšků a to jak vědomě, tak zejména podvědomě. Dosáhněte svých cílů prostřednictvím neodolatelné vůně. Pokud nevíte, nebo váháte, kontaktujte nás. Také můžete naším prostřednictvím obdarovat milým dárkem ženu, či přátele, na kterých Vám záleží. Poděkovat, poblahopřát, omluvit se, nebo oslovit a vzbudit zájem ženy milým dárkem. Stačí nás kontaktovat e-mailem, telefonicky, SMS. 

Okouzlete nádhernou vůní sebe i své okolí. V našem shopu naleznete vůně pro všechny příležitosti, od jemných, velmi příjemných vůní navozujících příjemné pocity a uklidnění, dále pro akční příležitosti, sportování, pracovní zatížení a schůzky, až pro vzrušující a intimní okamžiky. Prostřednictvím našich vůní dokážete účinně aktivovat nejsilnější smyslový orgán svého protějšku. Jako neviditelný doplněk vzhledu zanechá na Vás v jeho mysli intenzivní vzpomínku, neboť vůně vzbuzuje silnější dojem než například šperky a líčení. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.