Informace

Beauty Cosmetics je výrobce kosmetiky, který má vybudované pozice na trhu v Německu, Polsku a dalších zemích. Všechny produkty jsou vyráběny nejmodernějšími postupy a standardy. Nejvyšší jakost Beauty Cosmetics potvrzují certifikáty ISO a IFRA a odlišují značku od konkurence. Spolu s kvalitou neustále rozšiřuje portfolio výrobků. 

Parfémy BeautyCosmetics nabízené v tomto e-shopu představují perfektní alternativu ke světově nejžádanějším značkám. Vonné složky mají ověřené a ideální složení pro maximální zážitek a výdrž parfémů. Vůně parfémů BC jsou intenzivní a přitom mimořádně příjemné a atraktivní.

Pokud je předlohou parfému toaletní voda (EDT), výrobkem BC je parfémová voda (EDP), tzn. parfém BC obsahuje vyšší podíl vonných látek než předloha a vydrží krásně vonět velmi dlouho. 

Produkty EDP BC jsou parfémové vody (EAU DE PARFUM)

Země původu: Francie

V případě dotazů, připomínek nebo pochybností pište, telefonujete...

 

Milé dámy, nacházíte se v e-shopu, ve kterém si jistě vyberete správný doplněk, který zvýrazní Vaší přirozenou krásu a nechá naplno rozzářit Vaší osobnost. Vyzbrojte se vůní, na kterou Vaše okolí hned tak nezapomene.

Vážení pánové, rozhodnutí, zda zvýrazníte své charizma v pracovním nebo osobním životě je na Vás. V našem e-shopu můžete vsadit na správnou vůni, která Vám dodá sebejistotu a úspěch ve společenském styku. Muži mezi sebou reagují na vůně kolegů, neváhejte se prosadit. A samozřejmě ženy, ženy jsou obzvlášť vnímavé na vůně svých mužských protějšků a to jak vědomě, tak zejména podvědomě. Dosáhněte svých cílů prostřednictvím neodolatelné vůně. Pokud nevíte, nebo váháte, kontaktujte nás. Také můžete naším prostřednictvím obdarovat milým dárkem ženu, či přátele, na kterých Vám záleží. Poděkovat, poblahopřát, omluvit se, nebo oslovit a vzbudit zájem ženy milým dárkem. Stačí nás kontaktovat e-mailem, telefonicky, SMS. 

Okouzlete nádhernou vůní sebe i své okolí. V našem shopu naleznete vůně pro všechny příležitosti, od jemných, velmi příjemných vůní navozujících příjemné pocity a uklidnění, dále pro akční příležitosti, sportování, pracovní zatížení a schůzky, až pro vzrušující a intimní okamžiky. Prostřednictvím našich vůní dokážete účinně aktivovat nejsilnější smyslový orgán svého protějšku. Jako neviditelný doplněk vzhledu zanechá na Vás v jeho mysli intenzivní vzpomínku, neboť vůně vzbuzuje silnější dojem než například šperky a líčení. 

Tento e-shop, obdobně jako každý jiný, v základním nastavení sbírá cookies, které slouží pro správný chod e-shopu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.